Duyurular
img
img

Chaos Control

Chaos Control Takımımız Hakkında

TAKIM HİKAYESİ

Chaos Control Gaming takımının hikayesi 1999’da başlamaktadır. İlk olarak Counter-Strike (CS) ile başladı. Takımımızın ilk adı “Gengar”dı. Takımımız internet cafede turnuvalarında boy gösterdi. İnternet Cafede haftalık CS turnuvaları düzenlenmeye başladı. Takımca kendimizi çok fazla kaptırdık ve her gün antrenman yaparak turnuvaları kazanmaya başladık.
Takımımız 2003 yılına kadar CS ile devam etti.
2003 yılında Dota takımı kuruldu. Dota takımımız en çok EuroBattle ve Garena’da oynardı. EuroTurkiye’nin adını da unutmamak lazım ?
2007 yılında CS takımımız Adeks İnternet Cafede Türkiye Lan Game turnuvasında 1. oldu. Bu sene içerisinde turnuvadan sonra CS takımı Call of Duty 4 de oynamayı başladı.
2008 yılında İzmir de Cod4 Turnuvasında takımımız 1. olmuştur.
2009 yılında Cs takımımız Mersin ÜnalNet Lan Game Turnuvasında 2. olmuştur. Bu yıllarda Hile mevzusu o kadar fazla olmuştu ki, Dota’ya daha fazla ağırlık verdik.
2010 yılında EuroBattle International Tournament (Avrupa Şampiyonasında) 1. olduk. Takımımız bu şampiyonluktan sonra (askerlik, üniversite, evlilik vb.) sebeplerden dolayı dağıldı.
2013 yılında Dota 2 Kadrosu tekrar kuruldu. Eski takımımız tam bir Aile takımı olarak yıllarca beraber olduğu için, bu seneki kadrodaki oyuncular uzun süre birbirine alışamadılar. Bu yüzden takım bir kaç kez tekrar dağıldı. Gaming olarak bu senede hem CS hemde Dota olarak Genç Yaş oyuncular eğitip ileri senelerde büyük başarılar elde etmeyi planladık. Fakat oyuncuların isteksiz oyunları ve antreman yapmamalarından dolayı başarılı olamadık.
2014 yılında Sağlam bir Genç Yetenek dota 2 kadrosu çıkardık. Bir çok site turnuvalarına katıldık. Bazılarında başarılı olduk. Bu sene içinde yine oyuncu değişiklikleri oldu.
2015 yılında Yeni bir kadro ile Redbull Son Şampiyon turnuvasına katıldık.
2016 yılında Dota 2 Faceit Major turnuvasına katıldık. Çeyrek final elemelerinde Kaipi (eski cloud9) takımına kaybettik.
Sene 2017 – Bu yılda Sitemizin yeni tasarımıyla birlikte Güncel takım kadrolarımızla tekrar turnuvalara katılmayı planlıyoruz. Bu sene içerisinde Dota 2 dışında tekrar Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO) kadrosu oluşturuldu ve yeni Gaming kategorisinde League of Legends (LOL) kategorisi açıldı.

Şuanki takım kadrolarımıza buradan erişebilirsiniz: http://chaos-control.net/gaming/takim-kadrosu/

 Clan Yorumları

You must be logged in to post a comment.