Duyurular

Turnuva için Clan Oluşturma, Katılma, Skor Gönderme

Bu konu 0 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son Shadow’in profil fotoğrafı Shadow tarafından 6 yıl 12 ay önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #652
  Shadow’in profil fotoğrafı
  Shadow
  Yönetici

  Turnuva için üyeliğiniz ile giriş yaptıktan sonra Clan oluşturma, Katılma ve Skor göndermeyi basitçe anlatacağım.

  Clan nasıl oluşturulur?

  Profilimizin yanındaki Create a Clan a tıklıyoruz.

  Daha sonra Clan Name kısmına tıklayarak Clan adınızı değiştirin ve Sağ üstteki Publish e tıklayarak takımınızı oluşturun. (Publish e tıkladıktan sonra 5 10 saniye sürebilir)

  Daha sonra Clanınızı görmek ve Yönetmek için Profilinizden Clans kısmına gidin.

  Bir Oyuncu Takıma Nasıl Katılabilir?

  Clan Wars sekmesinden Diğer Takımlar seçilir ve daha sonra katılmak istediğiniz takımı arayarak takım sayfasındaki “REQUEST TO JOIN” e tıklayarak Katılma isteği gönderebilirsiniz. Takım Kaptanı “Members” kısmından gelen istekleri kabul edebilir, reddedebilir yada katılmış oyuncuları çıkarabilir. Takımı için yönetici atayabilir.


  4 Numara ile gösterilen kırmızı alandan Bir takıma meydan okuyabilirsiniz.

  Meydan okuma için gerekli açıklamalar aşağıdaki resimdedir.

  Rakibinize Meydan okuma isteği gönderdiğinizde, Takım Kaptanları bu isteği takımının Matches kısmında görebilir. İsteği buradan kabul edebilir yada reddedebilir.

  Kabul edilmiş bir maç Clan sayfanızın Matches kısmında aşağıdaki şekilde görünecektir. Bu maçı aynı zamanda Tüm Maçlar kısmındada bulabilirsiniz. Takımınızın maçı genel olarak sitemizde yayınlanacaktır. Submit Scores ile Maç sonucunu her 2 takımında göndermesi gerekmektedir. Herhangi bir sorunda Sol kısımda bulunan Flag Match ile Maçı report edebilirsiniz. Elinizdeki kanıtları lütfen yoruma yada hakeme iletiniz.

  • Bu konu 6 yıl 12 ay önce önce Shadow’in profil fotoğrafı Shadow tarafından değiştirildi.
1 yazı görüntüleniyor (toplam 1)

Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.