Duyurular

Team History

Takım Hikayesi

Chaos Control Gaming takımının hikayesi 1999’da başlamaktadır. İlk olarak Counter-Strike (CS) ile başladı. Takımımızın ilk adı “Gengar”dı. Takımımız internet cafede turnuvalarında boy gösterdi. İnternet Cafede haftalık CS turnuvaları düzenlenmeye başladı. Takımca kendimizi çok fazla kaptırdık ve her gün antrenman yaparak turnuvaları kazanmaya başladık.
Takımımız 2003 yılına kadar CS ile devam etti.
2003 yılında Dota takımı kuruldu. Dota takımımız en çok EuroBattle ve Garena’da oynardı. EuroTurkiye’nin adını da unutmamak lazım 🙂
2007 yılında CS takımımız Adeks İnternet Cafede Türkiye Lan Game turnuvasında 1. oldu. Bu sene içerisinde turnuvadan sonra CS takımı Call of Duty 4 de oynamayı başladı.
2008 yılında İzmir de Cod4 Turnuvasında takımımız 1. olmuştur.
2009 yılında Cs takımımız Mersin ÜnalNet Lan Game Turnuvasında 2. olmuştur. Bu yıllarda Hile mevzusu o kadar fazla olmuştu ki, Dota’ya daha fazla ağırlık verdik.
2010 yılında EuroBattle International Tournament (Avrupa Şampiyonasında) 1. olduk. Takımımız bu şampiyonluktan sonra (askerlik, üniversite, evlilik vb.) sebeplerden dolayı dağıldı.
2013 yılında Dota 2 Kadrosu tekrar kuruldu. Eski takımımız tam bir Aile takımı olarak yıllarca beraber olduğu için, bu seneki kadrodaki oyuncular uzun süre birbirine alışamadılar. Bu yüzden takım bir kaç kez tekrar dağıldı. Gaming olarak bu senede hem CS hemde Dota olarak Genç Yaş oyuncular eğitip ileri senelerde büyük başarılar elde etmeyi planladık. Fakat oyuncuların isteksiz oyunları ve antreman yapmamalarından dolayı başarılı olamadık.
2014 yılında Sağlam bir Genç Yetenek dota 2 kadrosu çıkardık. Bir çok site turnuvalarına katıldık. Bazılarında başarılı olduk. Bu sene içinde yine oyuncu değişiklikleri oldu.
2015 yılında Yeni bir kadro ile Redbull Son Şampiyon turnuvasına katıldık.
2016 yılında Dota 2 Faceit Major turnuvasına katıldık. Çeyrek final elemelerinde Kaipi (eski cloud9) takımına kaybettik.
Sene 2017 Bu yılda Sitemizin yeni tasarımıyla birlikte Güncel takım kadrolarımızla tekrar turnuvalara katılmayı planlıyoruz. Bu sene içerisinde Dota 2 dışında tekrar Counter-Strike:Global Offensive (CS:GO) kadrosu oluşturuldu ve yeni Gaming kategorisinde League of Legends (LOL) kategorisi açıldı.

2018 yılında PUBG takımımızı kurduk. Bu yıl içerisinde Dota 2 ve PUBG kadrosu ile bir çok internet turnuvalarına katıldık.

2019 yılında PUBG takımımız dünya Ladder List derecesine girdi. Online turnuvalara katılıp kazanmaya devam ettik.

2020 yılında Dota 2 Major EUROPE turnuvasına katıldık. Online CS:GO ve LOL turnuvalarında da başarılı olduk. Fakat bu yılda CS:GO’daki hileler çok aşırı fazlalaştığı için artık CS:GO takımımızı inaktif yapmaya karar verdik.

2021 yılında Takım Kaptanımız askere gittiği için bu yıl sadece antrenman ile geçti.

2022 yılında pandemi COVID nedeniyle oyunlara bir süre ara verdik.

Sene 2023 Bu yılda etkinliklerimize ve antrenmanlarımıza tekrar başladık. Performansımızı tekrar kazanıp online turnuvalara dönüyoruz.

Takımlarımız sınırlı sayıda oyuncuya sahip değildir. Takımımıza gerçekten uyum sağlayacak oyuncuları her daim takımımıza bekliyoruz.

Unutmayın oyun oynamanın yaşı yoktur. Takıma katılmak için yaş sınırımızda yoktur. Küçük yaş genç yetenekleri dahi takımımıza bekliyoruz.

Önemli olan sizin kişiliğinizdir. Oyun her zaman antrenman ile geliştirilir. Gerçek bir takım olmak için Takım Ruhuna sahip olmak gerekir!

Hayat bir oyundur ve bizde bu hayata oyuncu olarak başladık.

Chaos Control

Dota 2 Takım Başvurusu

CS:GO Takım Başvurusu

LOL Takım Başvurusu