Duyurular

Takım Başvuruları

img
May
15

Takım Başvuruları

Chaos Control takımı için başvurularımız her zaman açıktır. Şuan için başvuru yapabileceğiniz Takımlar: Dota 2 , CS:GO ve League Of Legends.

Bu oyunlar içerisinde en az 2 tanesini oynayan oyuncular önceliklidir. Örneğin Dota 2 ve CS:GO yada CS:GO ve LOL yada Dota 2 ve LOL gibi. Takımımız içerisindeki oyunlar dışında oyun oynayan kişilerde farklı oyun kategorileri açılması talebinde bulunabilirler. Bunun için İletişim Formunu kullanarak bize isteklerinizi bildirin.

Aşağıdaki Başvuru formlarını doldurarak bize başvurunuzu gönderebilirsiniz. Size başvuru formunda vermiş olduğunuz iletişim adresinden dönüş yapacağız. Mutlaka tüm oyuncuların göndermiş olduğu başvurular incelenecektir. Yıllardır takımımıza çok büyük yoğunlukta başvurular gelmektedir. Bu başvurular arasında uygun görülmezseniz, size dönüş yapılmayacaktır.Gerçek bir aile ortamında sürekliliği olacak oyunculara ihtiyacımız var. Bu yüzden Yaş sınırı yoktur. Her yaştan oyuncu takımımıza katılabilir.

Takımlarımız sınırlı sayıda oyuncuya sahip değildir. Takımımıza gerçekten uyum sağlayacak oyuncuları her daim takımımıza bekliyoruz.

Unutmayın oyun oynamanın yaşı yoktur. Takıma katılmak için yaş sınırımızda yoktur. Küçük yaş genç yetenekleri dahi takımımıza bekliyoruz.

Önemli olan sizin kişiliğinizdir. Oyun her zaman antrenman ile geliştirilir. Gerçek bir takım olmak için Takım Ruhuna sahip olmak gerekir!

Hayat bir oyundur ve bizde bu hayata oyuncu olarak başladık.

CHAOS CONTROL

Dota 2 Takım Başvurusu

CS:GO Takım Başvurusu

LOL Takım Başvurusu

You must be logged in to post a comment.